Patik Nasıl Örülür? merak ediyorsanız Türkçe anlatımlı olarak bir patik örme yöntemini anlatan bu videoyu mutlaka izlemelisiniz. Amigurumi, tığ işi ve örgü öğrenmek isteyenlerin yeni adresi : Hobicraft.  Bizi takip edin ve izleyerek öğrenin. İyi seyirler..

(3001)

Email adresiniz görüntülenmeyecek. * işaretli alanların doldurulması mecburidir.

*

4s Yorum

 • zeynep 3 yıl önce

  videolu sarı beyaz patik anlatım çok güzel,fakat bitmişinin ddikilmiş halini de gösterseydiniz.bir de şiş numarası nasıl ip kullanıldığı da yazılmamış.

  • admin 3 yıl önce

   Malesef bu konuda bilgiler sadece videoda yer almaktadır. Ancak video sahibi buna bir yorum yaparsa şiş numarası ve iplik türü öğrenilebilir. Diğer yabancı videolarda yazı ile bilgilendirmeler mevcutsa Türkçe’ye çevirip gerekli bilgi desteği verebiliriz. Bizi takip ettiğiniz için teşekkürler!

 • filiz 3 yıl önce

  mrb nereye yazacagimi bilemedim . bu site nie bole oysa ki cok sevmistim siteyi bi videoyu izledikden sonra diger sayfaya ve ya videoya gecmek icin 2 3 saat beklemek gerek :((

  • admin 3 yıl önce

   Malesef bizim dışımızda bir süre sunucu kaynaklı erişim problemleri olmuştur. Elimizde olmayan bu aksaklıktan dolayı özür dileriz.